Ota yhteyttä

    Kysy lisää palveluistamme, kerro lisää projektistasi tai jätä yhteydenottopyyntö lomakkeella.

    Sähköposti
    etunimi.sukunimi(@)nollae.fi (tiimimme esiteltynä alla) tai
    info(@)nollae.fi

    Puhelin
    020 743 2222
    (arkisin 8-16)

    Käyntiosoite
    ElectroCity| 4. kerros
    Tykistökatu 4
    20520 TURKU

    Nikolas Salomaa
    Nikolas SalomaaToimitusjohtaja
    nikolas.salomaa@nollae.fi
    041 541 5553
    Jerker Brandt
    Jerker BrandtAsiantuntija
    jerker.brandt@nollae.fi
    040 525 6298
    Antti Malaska
    Antti MalaskaTekninen johtaja
    antti.malaska@nollae.fi
    0400 881 932
    Petri Jaarto
    Petri JaartoSuunnittelupäällikkö
    petri.jaarto@nollae.fi
    040 5941 964
    Toni Heikura
    Toni HeikuraEnergiatehokkuusasiantuntija
    toni.heikura@nollae.fi
    045 806 4034
    Marja-Leena Vihelä
    Marja-Leena ViheläViestintä ja HR
    marja-leena.vihela@nollae.fi
    045 163 0034
    Anton Westerstråhle
    Anton WesterstråhleEnergialaskenta-asiantuntija
    anton.westerstrahle@nollae.fi
    040 129 0804
    Heikki Viljanen
    Heikki ViljanenEnergia-asiantuntija
    heikki.viljanen@nollae.fi
    040 660 3472
    Pasi Hynynen
    Pasi HynynenAsiantuntija
    pasi.hynynen@nollae.fi
    040 764 5255
    Janne Sirenne
    Janne SirenneTalotekniikan kustannuslaskenta
    janne.sirenne@nollae.fi
    0400 937 210
    Jaakko Halonen
    Jaakko HalonenLVI-insinööri
    jaakko.halonen@nollae.fi
    Elina Suhanko
    Elina SuhankoTiedottaja
    elina.suhanko@nollae.fi
    040 188 3791