Kontakta oss

    Fråga mer om vår service, berätta om ditt projekt, eller lämna dina kontaktuppgifter och vi kontaktar dig.

    Email
    förnamn.efternamn(@)nollae.fi (se vårt team nedan) eller
    info(@)nollae.fi

    Telefon
    +358 20 743 2222

    Besökningsaddress
    ElectroCity | våning 4
    Artillerigatan 4
    20520 ÅBO
    Finland

    Nikolas Salomaa
    Nikolas SalomaaVerkställande direktör, nollaE Oy:s grundare
    nikolas.salomaa@nollae.fi
    +358 20 743 2222
    Jerker Brandt
    Jerker BrandtExpert, projektledare
    jerker.brandt@nollae.fi
    +358 40 525 6298
    Markus Steinby
    Markus SteinbyDirektör
    markus.steinby@nollae.fi
    +358 40 162 1843
    Petri Jaarto
    Petri JaartoPlaneringschef
    petri.jaarto@nollae.fi
    +358 40 5941 964
    Toni Heikura
    Toni HeikuraExpert, energieffektivitet
    toni.heikura@nollae.fi
    +358 45 806 4034
    Marja-Leena Vihelä
    Marja-Leena ViheläKommunikation & HR
    marja-leena.vihela@nollae.fi
    +358 45 163 0034
    Elina Suhanko
    Elina SuhankoKommunikatör
    elina.suhanko@nollae.fi
    +358 40 188 3791
    Antti Malaska
    Antti MalaskaTeknisk direktör
    antti.malaska@nollae.fi
    Anton Westerstråhle
    Anton WesterstråhleExpert, energikalkylering
    anton.westerstrahle@nollae.fi
    +358 40 129 0804
    Janne Sirenne
    Janne SirenneHusteknik kostnadsberäkningar
    janne.sirenne@nollae.fi
    +358 400 937 210
    Heikki Viljanen
    Heikki ViljanenExpert, energi
    heikki.viljanen@nollae.fi
    +359 40 660 3472
    Risto Merkkiniemi
    Risto MerkkiniemiExpert, energi
    risto.merkkiniemi@nollae.fi
    +358 50 330 8994
    Pasi Hynynen
    Pasi HynynenExpert
    pasi.hynynen@nollae.fi
    Jaakko Halonen
    Jaakko HalonenVVS-ingenjör
    jaakko.halonen@nollae.fi